بورسیه های پزشکی چین x

با برترین دانشگاه ایتالیا در سال ۲۰۱۷ آشنا شوید

نویسنده: حامد رمضانی - تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - دیدگاه ها: بدون دیدگاه

Scuola Normale Superiore di Pisa یک موسسه دولتی آموزش عالی با خصوصیاتی منحصربفرد است: گزینش دانشجو بر مبنای شایستگی، درسهایی بر مبنای سمینار و تعامل، تحقیق و تدریس در کنار هم و یک زندگی پیوسته در پردیس دانشگاه و تشویق تبادلات بین المللی بر بنای بهترین مدل اروپایی آموزش عالی.

در این دانشگاه، استادان، محققان و دانشجویان در چنین محیطی جای می گیرند و فعالیت های تدریس و آزمایشگاهی و رویدادهای فرهنگی همه در یک منطقه انجام می شوند.

این دانشگاه برنامه های تحصیلی در دو مقطع کارشناسی و دکترا را ارايه می کند. فعالیت تدریس در بین سه ساختار و دانشکده توزیع شده است: دانشکده علوم انسانی، دانشکده ریاضیات و علوم طبیعی و موسسه علوم انسانی و اجتماعی (که فقط مخصوص مقطع دکترا می باشد).
از جمله رشته های ارائه شده در این موسسه می توان به علوم کامپیوتر، تاریخ، شیمی، ریاضی و آمار، فیزیک، علوم زیستی، زبان شناسی و پزشکی و دندانپزشکی اشاره کرد.

منبع عالی این موسسه کیفیت دانشجویانش است. دانشجویان بر مبنای شایستگی و از طریق بررسی های خاص انتخاب می شوند. در حال حاضر ۵۴۵ دانشجو در این موسسه تحصیل می کنند که ۶ درصد آنها را دانشجویان خارجی تشکیل می دهند و نسبت دانشجویان زن به مرد، ۳۰ به ۷۰ است.
Scuola Normale Superiore di Pisa رتبه نخست در بین دانشگاه های ایتالیایی، رتبه ۱۳۷ام بین دانشگاه های جهان و رتبه ۶۷ام در جهان برای فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی در حوزه علوم فیزیک را به خود اختصاص داده است.

برچسب ها:

نظراتجستجوی برنامه ها