رویای پارسیان ارائه دهنده خدمات مشاوره تصمیم گیری تحصیلی به دانشجویان به صورت فردی می باشد. مشاوران ارشد ما دارای تجربه گسترده در زمینه مدیریت الزامات و نیازهای دانشجویان و یاری آنان در تحلیل رزومه فردی، تحصیلی و حرفه ای، اهداف بالقوه، محدویت های مالی، ارتباط آکادمیک و سایر فاکتورها بوده و نهایت تلاش خود را جهت پیشنهاد دوره های تحصیلی مناسب و ارائه اطلاعات جامع و بی طرفانه در خصوص گزینه های تحصیلی در دانشگاه های کشورهای مختلف به منظور حصول اطمینان از تحقق اهداف، علایق و نیازهای دانشجویان مبذول می دارند.

"اگر مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید، مشعوف خواهیم شد اگر قادر به پشتیبانی شما در مسیر تحقق رویاهایتان باشیم."

سازمان ما دارای یک تمرکز مصممانه است: هدایت دانشجویان به بهترین موسسات ممکن، و در نتیجه توانمند سازی آنان برای ساختن آینده دلخواه خود. با استفاده از تخصص و تجربه گسترده خود، ما قادر به شناسایی مناسب ترین دانشگاه برای هر دانشجو می باشیم. رویای پارسیان همانند یک سکوی پرتاب دانشجویان به سوی آینده آنان عمل نموده و اعتقاد ما بر این است که موفقیت دانشجویان ما مستقیما با موفقیت ما در ارتباط می باشد.

هر دانشجو قطعا مایل به ورود به بهترین موسسه آموزشی متناسب با سوابق و نیازهای خود می باشد و ما در رویای پارسیان، دارای منابعی منحصربفرد جهت ارائه یک راهنمایی گام به گام برای کل فرایند اخذ پذیرش تحصیلی می باشیم. رویکرد سیستماتیک و شبکه گسترده ما با دانشگاه ها و موسسات آموزشی در سطح جهان، به دانشجویان کمک می کند که از طریق رویای پارسیان، فرایند درخواست پذیرش تحصیلی خود را انجام دهند. مشاوران ما با بهره گیری از دانش و تجربه گسترده خود، سبب صرفه جویی در هزینه ها و زمان برای شما شده و پس از مطالعه و بررسی دقیق پروفایل و سوابق شما، بهترین گزینه و دانشگاه را برای شما تعیین می کنند.

کسب اطلاعات بیشتر: