"ما معتقدیم که آموزش باعث توسعه و پیشرفت انسانها و خلق چرخه ای زوال ناپذیر از فرصت ها می گردد."

به دلیل ضرورت انتخاب راه مناسب، موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان بر آن شده است تا دانشجویان را به صورت تخصصی راهنمایی نموده و گستره وسیعی از خدمات آموزشی را به آنان ارائه دهد، با توجه به درصد غالب جمعیت جوان کشور، متقاضیان تحصیلات دانشگاهی در ایران رقم قابل توجهی را یه خود اختصاص داده اند که از این میان افراد بسیاری به ویژه جهت مقاطع تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین دوره های زبان تمایل به تحصیل در دانشگاه های مورد تایید و کالج های کشورهای دیگر را دارند. با توجه به ضرورت انتخاب صحیح در این زمینه و همچنین مشکلات زیادی که در صورت انتخاب نادرست گریبانگیر جوانان و خانواده ها می شود، موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان در اقدامی فرهنگی و جهت خدمت به هموطنان عزیز به طور تخصصی در زمینه اعزام دانشجویان ایرانی به کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان فعالیت نموده و و در این راستا به ایجاد روابط همکاری و پارتنرشیب متعددی با دانشگاه ها، کالج ها و موسسات در کشورهای مختلفی از قبیل آلمان، فرانسه، چین (به صورت مستقیم)؛ و امریکا، کانادا، استرالیا، هلند و ... (از طریق شرکت های وابسته و همکار خود) اقدام نموده است.

"رویای پارسیان: یک نهاد مشاوره آموزشی مفتخر با گستره خدمات جهانی."

در واقع، موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان از روابط همکاری و پارتنرشیب متنوعی در دسته های فرهنگی، آموزشی و تخصصی با دانشگاه ها، کالج ها، شرکت ها، موسسات آموزشی بهره مند بوده و همواره به پایه ریزی تفاهم نامه ها و توافقنامه های رسمی با سازمان های ذی ربط در چارچوب برنامه ها و رویه های بین المللی همت گمارده است. ما از طریق اعتبار خود موفق به اعزام دانشجویان متعددی به دانشگاه های ممتاز بین المللی گردیده ایم.

"با تسهیل بهترین فرصت های آموزشی در موسسات آموزشی معتبر بین المللی، ما اهداف آکادمیک متقاضیان بلند پرواز خود را به حقیقت بدل ساخته ایم."

به عنوان یک نماینده آموزشی پیشرو، و همگام با دیدگاه مشهور هماهنگ سازی نیازهای موسسات و دانشجویان، ما به ارائه ۲ دسته اصلی خدمات می پردازیم. دسته اول به یافتن موقعیت های تحصیلی برای دانشجویان در موسسات آموزشی در کلیه سطوح و مقاطع و ارائه خدمات پشتیبانی مرتبط اختصاص دارد. در حالی که دسته دوم بر ترویج پارتنرشیب ها با موسسات آموزشی در سطح جهان تمرکز می نماید.

ما مفتخریم که به هزاران متقاضی در یافتن و طی مسیر رویای های حرفه ای و شغلی آنان و کسب فرصت های تحصیلی در موسسات معتبر در سطح جهان یاری رسانده ایم. ما از طریق فعالیت های متنوعی که به منظور تامین پلتفرمی برای دانشجویان جهت تعامل مستقیم با موسسات آموزشی خارجی تدارک دیده شده است، به متقاضیان خود خدماتی تعاملی و مبتنی بر ارتباط ارائه می دهیم.

"در رویای پارسیان، ما متعهد به ارائه خدمات مشاوره و پذیرش تحصیلی به گونه ای جامع، دقیق و صادقانه به متقاضیان می باشیم."

امروزه، ما دستاوردهای خود را بر مبنای دستاوردهای موسسات همکار خود می سنجیم؛ هنگامی که آنان موفق تر هستند، دانشجویان آنها نیز موفق تر خواهند بود. ما این باوریم که دارای آن میزان از توانایی هستیم که از طریق حرفه خود دنیا- و صد البته خود- را دستخوش دگرگونی سازیم. مهمترین و ارزشمندترین نکته آن است که آموزش نه تنها موجب پیشرفت کار ما می شود بلکه باعث حرکت رو به جلوی خود ما نیز می گردد.

موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان، پیشرو در ارائه گذاری ایمن و تحت پشتیبانی کامل برای ورود به موسسات آموزشی مد نظر به دانشجویان بین المللی می باشد. ما در صنعت اعزام دانشجو از شهرت و اعتبار دیرینه ای برخوردار بوده و به سبب همکاری های مستمر با دانشگاه ها، کالج ها و آکادمی های زبان شناخته هستیم. ما خدمات مشتری مداری فوق العاده ای ارائه می دهیم و به خود می بالیم که تجربه ای بی نظیر برای متقاضیان خود فراهم می سازیم.

پیشینه ما

پیشینه مدیریت ارشد گروه نوین پارسیان در حوزه های آموزش...

اطلاعات بیشتر

تیم ما

اعضای تیم ما، با استعداد، تحصیلکرده، صمیمی، فرهیخته و ...

اطلاعات بیشتر

چرا رویای پارسیان؟

برخی از ویژگی های متمایز رویای پارسیان عبارت است از ...

اطلاعات بیشتر

موسسات همکار

همکاری با تعداد زیادی از مجموعه های بین‌المللی ...

اطلاعات بیشتر

چشم انداز ما

چشم انداز ما عبارت است از فراهم ساختن شرایطی برای ...

اطلاعات بیشتر

ماموریت ما

رویای پارسیان یک نهاد ارائه دهنده خدمات تحصیلی پیشرو ...

اطلاعات بیشتر

مجوزها و نمایندگی ها

رویای پارسیان یک نهاد ارائه دهنده خدمات تحصیلی پیشرو ...

اطلاعات بیشتر

مجوزها و نمایندگی ها

رویای پارسیان یک نهاد ارائه دهنده خدمات تحصیلی پیشرو ...

اطلاعات بیشتر