خدمات رویای پارسیان

رویای پارسیان دارای تجربه بلند مدت در زمینه برقراری ارتباط میان دانشجویان مشتاق و موسسات آموزشی در سرتاسر جهان می باشد. با بیش از ۱۵ سال تجربه در اعزام هزاران دانشجو به موسسات آموزشی مختلف در سطح جهان، ما چالش های پیش روی افراد علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور را به خوبی درک می کنیم. با توجه به نیازهای چنین دانشجویانی، ما پروسه های ارائه خدمات خود را به گونه ای طراحی کرده ایم که هر مرحله از اخذ پذیرش تا اخذ ویزا و انجام تنظیمات سفر به سادگی و عاری از هر گونه استرس صورت پذیرد.تیم متعهد ما آماده آن است که شما را در هر مرحله از فرایند ادامه تحصیلتان یاری دهد.

امروزه، ما دستاوردهای خود را بر مبنای دستاوردهای موسسات همکار خود میسنجیم؛ هنگامی که آنان موفقتر هستند، دانشجویان آنها نیز موفقتر خواهند بود. ما این باوریم که دارای آن میزان از توانایی هستیم که از طریق حرفه خود دنیا- و صد البته خود- را دستخوش دگرگونی سازیم. مهمترین و ارزشمندترین نکته آن است که آموزش نه تنها موجب پیشرفت کار ما میشود بلکه باعث حرکت رو به جلوی خود ما نیز میگردد.

“رویای پارسیان: قطعی ترین |برای کلیه نیازهای تحصیلی شما”

رویای پارسیان در طول سالیان گذشته شاهد رشدی پایدار در زمینه ارائه خدمات مشاوره در زمینه تدوین، توسعه و پیاده سازی برنامه های آموزشی و همچنین تسهیل فرایند ارجاع، گزینش، ثبت نام، آماده سازی مدارک و …. به موسسات آموزش عالی در سطح جهان بوده است. از این رو، ما موسسات همکار و همچنین متقاضیان خود را با افتخار همراهی و معرفی نموده، و متقاضیان خود را با منابع اطلاعاتی دقیق و مقتضی در خصوص الزامات تحصیل، اقامت، سفر و استقرار پشتیبانی می نماییم. رویای پارسیان همچنین به ارائه گزینه های تحصیلی برای دانشجویان، پشتیبانی اخذ پذیرش، برنامه ریزی سفر، اطلاعات پیش از ورود، خدمات انتقال، مشاوره  انتقال فرهنگی و سازگاری محیطی و بسیاری خدمات دیگر بهره مند می سازد.

از یک دیدگاه مشتری-محورانه، خدمات رویای پارسیان به ۲ دسته اصلی تقسیم بندی می شوند:

  1. خدمات ویژه دانشجویان
  2. خدمات ویژه موسسات آموزشی

علاوه بر ارائه خدمات متنوع به دانشجویان، موسسه رویای پارسیان خدمات ویژه ای برای موسسات و مراکز آموزشی داخلی و خارجی دارد.

در صورت بروز هر گونه پرسش درباره محتوای خدمات ما، لطفا با ما تماس بگیرید.