"ما معتقدیم که آموزش باعث توسعه و پیشرفت انسانها و خلق چرخه ای زوال ناپذیر از فرصت ها می گردد."


نمایشگاه هارویدادهای علمیکارگاه آموزشی

چرا رویای پارسیان

به دلیل ضرورت انتخاب راه مناسب، موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان بر آن شده است تا دانشجویان را به صورت تخصصی راهنمایی نموده و گستره وسیعی از خدمات آموزشی را به آنان ارائه دهد،

با توجه به درصد غالب جمعیت جوان کشور، متقاضیان تحصیلات دانشگاهی در ایران رقم قابل توجهی را به خود اختصاص داده اند که از این میان افراد بسیاری به ویژه جهت مقاطع تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکترا تمایل به تحصیل در دانشگاه های مورد تایید و کالج های کشورهای دیگر را دارند. با توجه به ضرورت انتخاب صحیح در این زمینه وهمچنین مشکلات زیادی که در صورت انتخاب نادرست گریبانگیر جوانان و خانواده ها می شود،

  • مدیران مجهز به تجربه و سابقه گسترده در حوزه آموزش
  • حفظ تماس با دانشجویان در طی تحصیل آنان
  • رویکردی سیستماتیک و شبکه ای جهان شمول از دانشگاه ها
  • بهره مندی از بانک اطلاعاتی غنی از اطلاعات تحصیلی،
  • تیمی مجرب و فرهیخته

رویای پارسیان

موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان در اقدامی فرهنگی و جهت خدمت به هموطنان عزیز به طور تخصصی در زمینه اعزام دانشجویان ایرانی به دانشگاه های سراسر جهان فعالیت نموده ودر این راستا به ایجاد روابط همکاری و پارتنرشیب متعددی با دانشگاه ها، کالج ها و موسسات در کشورهای مختلفی از قبیل آلمان، فرانسه، چین اقدام نموده است

رویای پارسیان: یک نهاد مشاوره آموزشی مفتخر با گستره خدمات جهانی.در واقع، موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان از روابط همکاری و پارتنرشیب متنوعی در دسته های فرهنگی، آموزشی و تخصصی با دانشگاه ها، کالج ها، شرکت ها، موسسات آموزشی بهره مند بوده و همواره به پایه ریزی تفاهم نامه ها و توافقنامه های رسمی با سازمان های ذی ربط در چارچوب برنامه ها و رویه های بین المللی همت گمارده است. ما از طریق اعتبار خود موفق به اعزام دانشجویان متعددی به دانشگاه های ممتاز بین المللی گردیده ایم.

موسسه عزام دانشجوی رویای پارسیان

موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین موسسات بین المللی در حوزه خدمات تحصیلی و ارائه دهنده خدمات آموزش های شرکتی، راهکارهای E-learning، یادگیری از راه دور و بسیاری موارد دیگر می باشد. این موسسه با بهره گیری از شبکه ای گسترده از مشاوران و موسسات و سازمان های همکار در سطح جهان، در تحقق انتظارات و نیازهای مشتریان خود همواره موفق ظاهر شده است.

پیشینه مدیریت ارشد موسسه رویای پارسیان در حوزه های آموزش و برنامه های تبادلی آموزشی/حرفه ای به بیش از ۱۵ سال پیش باز می گردد، که با برگزاری دوره های آموزشی، کلاس های زبان و مشاوره آموزشی آغاز گردیده و سپس با برگزاری گستره وسیعی از دوره های آموزشی داخلی و همچنین رویدادها، دوره ها و کارگاه های بین المللی با مشارکت وسیع دانشگاه ها و موسسات آموزشی خارجی، و همچنین ارائه خدمات مشاوره و اعزام دانشجو در حوزه های مختلف آموزشی ادامه یافته است.

تاریخچه گروه رویای پارسیان

از جمله تجربیات بین المللی خود، می توانیم به سازماندهی و برگزاری دوره ها و رویدادهای آموزشی بین المللی، مشارکت در برنامه های تبادل دانشجو و اراسموس در اروپا، یاری بسیاری از دانشگاه های اروپایی در جذب دانشجویان ایرانی از طریق برنامه های تبادلی، و کمک به دانشجویان ایرانی جهت مشارکت در برنامه های اراسموس و کسب کمک هزینه های تحصیلی اشاره نماییم.به علت اهمیت موضوع ارائه خدمات آموزشی و تحصیلی تراز اول به متقاضیان خود، تیم مدیریت رویای پارسیان بر آن شد که به گونه ای تخصصی و کارآمدتر به فعالیت در این زمینه بپردازد. و اکنون، موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان در زمره بهترین موسسات بین المللی در زمینه اعزام دانشجو و متخصص به خارج از کشور و مهاجرت متخصصین مجرب و ماهر قرار داشته و دارای پارتنرها و شعبات بسیاری در سطح جهان می باشند که به جلب رضایت متقاضیان و مشتریان شرکتی بی شماری در سالیان اخیرانجامیده است.

اعضای تیم رویای پارسیان

اعضای تیم ما، با استعداد، تحصیلکرده، صمیمی، فرهیخته و به ویژه با تجربه بسیار در حوزه آموزش بین المللی می باشند. علاوه بر این، تیم ما با کلیه الزامات تحصیلی بین المللی آشنایی کامل داشته و وظایف خود را میزان بالایی از کارآمدی به انجام می رسانند. برخی از اعضای تیم ما دارای پیشینه بسیارغنی درزمینه تعامل با دانشجویان و موسسات آموزشی بین المللی می باشند؛ در حالی که برخی دیگر از سوابق مدیریتی و کارآفرینی قابل توجهی برخوردار هستند. موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان، یک تیم مشارکتی از متخصصین (مشاوران تحصیلی، روانشناسان آموزشی، ارزیابان تحصیلی، متخصصین علم یادگیری و …) با بیش از ۳۰ ساال تجربه مجموع در حوزه های آموزش خصوصی، دولتی و خیریه می باشند. رویای پارسیان ارائه دهنده مشاوره آموزشی مشارکتی به خانواده ها و دانش آموزان از سطوح پیش دبستانی تا دانشگاه و حتی ماورای آن می باشد.

رویکرد مشاوره مشارکتی منحصربفرد رویای پارسیان به هر خانواده، امکان بهره مندی از ترکیب نظرات و مشاوره چندین مشاور ماهر را ارائه می دهد. از طریق این کار تیمی، ما قادر به گوش سپردن به خواسته های متقاضیان خود به صورت فردی و گروهی، تشخیص نیازها و شناسایی حوزه های مورد نیاز برای پشتیبانی و راهنمایی – چه آکادمیک، اجتماعی، عاطفی یا ترکیبی از آنها- پیش از معرفی دوره ها و موسسات به آنان می باشیم.

در رویای پارسیان، ما می دانیم که هر خانواده و دانشجو دارای یک داستان منحصربفرد است. ما زمان کافی برای گوش سپردن به داستان شما و لحاظ نمودن نیازهای شما را قبل از پیشنهاد مسیر حرکت جهت دستیابی به بهترین سرویس های آموزشی از طریق پروسه پذیرش و سفر آموزشی متقاضی را اختصاص می دهیم. از آنجا که ما از تاثیر عمیق تصمیم گیری در خصوص دوره و برنامه آموزشی بر کل سرنوشت متقاضیان به خوبی آگاهی داریم، می دانیم که قرار دادن هر متقاضی در جایگاه بالقوه خود، امری ضروری می باشد.

چشم انداز ما

"پایه ریزی یک قطب آموزشی جهت انتقال آموزش های لازم به منظور تربیت و پرورش متخصصین مجهز به مهارت ها و توانمندی های حرفه ای و مدیریتی برای دستیابی به اهداف سپرده شده به آنان"

ماموریت ما

ماموریت ما عبارت است از ارائه خدمات کیفی به مشتریان شخصی و شرکتی خود از طریق متخصصین و رهبرانی که قادر به یاری مشتریان و متقاضیان در تحقق اهداف خود در این این بازار رقابتی و همواره در حال تحول جهانی می باشند؛ همچنین رسالت ما بر آن قرار گرفته است که از طریق ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر رضایت مشتری به متقاضیان و مشتریان خود و متعاقبا ارائه خدمات تخصصی مبتنی بر اصول اخلاقی و کیفیت، به یکی از معتبرترین و مشهورترین ارائه دهندگان خدمات تحصیل در خارج از کشور مبدل گردیم