"هر عضو از تیم ما ارائه گر روحیه کل سازمان ماست: هدفمند، متعهد و کاملا آگاه به نامتناهی بودن پتانسیل های دانشجویان بین المللی و مصمم به تغذیه و رشد آنها."

اعضای تیم ما، با استعداد، تحصیلکرده، صمیمی، فرهیخته و به ویژه با تجربه بسیار در حوزه آموزش بین المللی می باشند. علاوه بر این، تیم ما با کلیه الزامات تحصیلی بین المللی آشنایی کامل داشته و وظایف خود را میزان بالایی از کارآمدی به انجام می رسانند. برخی از اعضای تیم ما دارای پیشینه بسیار غنی در زمینه تعامل با دانشجویان و موسسات آموزشی بین المللی می باشند؛ در حالی که برخی دیگر از سوابق مدیریتی و کارآفرینی قابل توجهی برخوردار هستند.

موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان، یک تیم مشارکتی از متخصصین (مشاوران تحصیلی، روانشناسان آموزشی، ارزیابان تحصیلی، متخصصین علم یادگیری و ...) با بیش از ۳۰ ساال تجربه مجموع در حوزه های آموزش خصوصی، دولتی و خیریه می باشند. رویای پارسیان ارائه دهنده مشاوره آموزشی مشارکتی به خانواده ها و دانش آموزان از سطوح پیش دبستانی تا دانشگاه و حتی ماورای آن می باشد.

رویکرد مشاوره مشارکتی منحصربفرد رویای پارسیان به هر خانواده، امکان بهره مندی از ترکیب نظرات و مشاوره چندین مشاور ماهر را ارائه می دهد. از طریق این کار تیمی، ما قادر به گوش سپردن به خواسته های متقاضیان خود به صورت فردی و گروهی، تشخیص نیازها و شناسایی حوزه های مورد نیاز برای پشتیبانی و راهنمایی – چه آکادمیک، اجتماعی، عاطفی یا ترکیبی از آنها- پیش از معرفی دوره ها و موسسات به آنان می باشیم.

در رویای پارسیان، ما می دانیم که هر خانواده و دانشجو دارای یک داستان منحصربفرد است. ما زمان کافی برای گوش سپردن به داستان شما و لحاظ نمودن نیازهای شما را قبل از پیشنهاد مسیر حرکت جهت دستیابی به بهترین سرویس های آموزشی از طریق پروسه پذیرش و سفر آموزشی متقاضی را اختصاص می دهیم. از آنجا که ما از تاثیر عمیق تصمیم گیری در خصوص دوره و برنامه آموزشی بر کل سرنوشت متقاضیان به خوبی آگاهی داریم، می دانیم که قرار دادن هر متقاضی در جایگاه بالقوه خود، امری ضروری می باشد.

پیشینه ما

پیشینه مدیریت ارشد گروه نوین پارسیان در حوزه های آموزش...

اطلاعات بیشتر

تیم ما

اعضای تیم ما، با استعداد، تحصیلکرده، صمیمی، فرهیخته و ...

اطلاعات بیشتر

چرا رویای پارسیان؟

برخی از ویژگی های متمایز رویای پارسیان عبارت است از ...

اطلاعات بیشتر

موسسات همکار

همکاری با تعداد زیادی از مجموعه های بین‌المللی ...

اطلاعات بیشتر

چشم انداز ما

چشم انداز ما عبارت است از فراهم ساختن شرایطی برای ...

اطلاعات بیشتر

ماموریت ما

رویای پارسیان یک نهاد ارائه دهنده خدمات تحصیلی پیشرو ...

اطلاعات بیشتر

مجوزها و نمایندگی ها

رویای پارسیان یک نهاد ارائه دهنده خدمات تحصیلی پیشرو ...

اطلاعات بیشتر

مجوزها و نمایندگی ها

رویای پارسیان یک نهاد ارائه دهنده خدمات تحصیلی پیشرو ...

اطلاعات بیشتر