هر عضو از تیم ما ارائه گر روحیه کل سازمان ماست:


"هدفمند، متعهد و کاملا آگاه به نامتناهی بودن پتانسیل های دانشجویان بین المللی و مصمم به تغذیه و رشد آنها"

اعضای تیم ما، با استعداد، تحصیلکرده، صمیمی، فرهیخته و به ویژه با تجربه بسیار در حوزه آموزش بین المللی می باشند. علاوه بر این، تیم ما با کلیه الزامات تحصیلی بین المللی آشنایی کامل داشته و وظایف خود را میزان بالایی از کارآمدی به انجام می رسانند. برخی از اعضای تیم ما دارای پیشینه بسیار غنی در زمینه تعامل با دانشجویان و موسسات آموزشی بین المللی می باشند؛ در حالی که برخی دیگر از سوابق مدیریتی و کارآفرینی قابل توجهی برخوردار هستند. موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان، یک تیم مشارکتی از متخصصین (مشاوران تحصیلی، روانشناسان آموزشی، ارزیابان تحصیلی، متخصصین علم یادگیری و …) با بیش از ۳۰ ساال تجربه مجموع در حوزه های آموزش خصوصی، دولتی و خیریه می باشند. رویای پارسیان ارائه دهنده مشاوره آموزشی مشارکتی به خانواده ها و دانش آموزان از سطوح پیش دبستانی تا دانشگاه و حتی ماورای آن می باشد.

رویکرد مشاوره مشارکتی منحصربفرد رویای پارسیان به هر خانواده، امکان بهره مندی از ترکیب نظرات و مشاوره چندین مشاور ماهر را ارائه می دهد. از طریق این کار تیمی، ما قادر به گوش سپردن به خواسته های متقاضیان خود به صورت فردی و گروهی، تشخیص نیازها و شناسایی حوزه های مورد نیاز برای پشتیبانی و راهنمایی – چه آکادمیک، اجتماعی، عاطفی یا ترکیبی از آنها- پیش از معرفی دوره ها و موسسات به آنان می باشیم.

در رویای پارسیان، ما می دانیم که هر خانواده و دانشجو دارای یک داستان منحصربفرد است. ما زمان کافی برای گوش سپردن به داستان شما و لحاظ نمودن نیازهای شما را قبل از پیشنهاد مسیر حرکت جهت دستیابی به بهترین سرویس های آموزشی از طریق پروسه پذیرش و سفر آموزشی متقاضی را اختصاص می دهیم. از آنجا که ما از تاثیر عمیق تصمیم گیری در خصوص دوره و برنامه آموزشی بر کل سرنوشت متقاضیان به خوبی آگاهی داریم، می دانیم که قرار دادن هر متقاضی در جایگاه بالقوه خود، امری ضروری می باشد.