۱

محتوای این وب سایت متعلق به موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان بوده و تحت حفاظت قوانین کپی رایت جمهوی اسلامی ایران قرار دارد.

۲

نسخه برداری از اطلاعات مندرج در این وب سایت به شدت محدود می باشد. ما به هیچ وجه هیچ یک از تبلیغ کنندگان در این وب سایت را تایید یا تصدیق نمی نماییم. لذا لطفا پیش از هر گونه استفاده از خدمات آنان، خود به تایید صحت آنها بپردازید.

۳

سایت های لینک شده به این سایت ما تحت کنترل ما قرار نداشته و رویای پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در خصوص این سایت ها، تماس با آنها یا هر گونه تغییر یا به روز رسانی در محتوای آنها نمی پذیرد. ارائه این لینک ها به شما تنها جهت سهولت و صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.

۴

لطفا در نظر داشته باشید که سایت های بیرونی لینک شده به این وب سایت، به هیچ وجه دارای همان سیاست حفظ حریم خصوصی به کار گرفته شده توسط رویای پارسیان نمی باشند. لذا مسئولیت بررسی قوانین کپی رایت و مجوزهای صفحات لینک شده بر عهده شخص کاربر می باشد. به منظور رعایت مقاصد امنیتی و همچنین حصول اطمینان از قابلیت دسترسی به وب سایت برای تمامی کاربران، ما از برنامه های نرم افزاری جهت نظارت بر ترافیک سایت و شناسایی تلاش های مشکوک جهت آپلود یا تغییر اطلاعات یا تخریب استفاده می کنیم.

۴

چنانچه با هر یک از موارد سلب مسئولیت ما موافقت ندارید، لطفا از مطالعه این سایت خودداری نمایید.