"با رویای پارسیان گام های خود در جاده رویاهای تحصیلی را مقتدرانه بردارید ”

ارزیابی مدارک

یک درخواست پذیرش تحصیلی خوب، نخستین گام به سوی کسب یک پذیرش تحصیلی مناسب است. اگر فردی دارای تجربه قبلی در این زمینه نباشد، آماده سازی و تحویل یک پکیج درخواست کامل با کلیه مدارک – به صورت ارزشیابی شده و پیوست- امری کاملا دشوار خواهد بود. یک درخواست پذیرش تحصیلی فاقد کلیه مدارک لازم، ممکن است با تاخیر، سوء برداشت و حتی رد درخواست توسط مسئولین پذیرش دانشگاه ها و کالج ها گردد. بنابراین، پیش بینی کلیه جزئیات درخواست پیش از ارسال نهایی آن، امری بسیار مهم می باشد. اکثر دانشجویان نسبت به پروسه های درخواست و آماده سازی مدارک لازم، فاقد اطلاعات کافی می باشند و به همین علت است که مشاوران مجرب ما آماده پشتیبانی دانشجویان در هر مرحله از پروسه آماده سازی مدارک و درخواست پذیرش تحصیلی آنان می باشند.

اعضای تیم ما به خوبی از این واقعیت آگاهند که یک درخواست خوب و کامل، امکان اخذ پذیرش دانشگاه ها و کالج های مد نظر شما را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد. ما کلیه ابزارهای خدماتی خود را به همراه کوشش پیوسته جهت اخذ پذیرش به دانشگاه های مد نظر را با توجه به رزومه تحصیلی و حرفه ای شما، به شما ارائه می دهیم. همچنین ما توجه ویژه ای به مدارک درخواست شما معطوف نموده، و حوزه های ضروری برای یک درخواست عاری از خطا و مدون را مشخص می نماییم. مشاوران رویای پارسیان از طریق توصیه های کاربردی و حتی افزون بر آن، آماده سازی، تهیه پیش نویس و ویرایش نهایی مدارک درخواست، دانشجویان را در این زمینه یاری می دهند. بنابراین شما می توایند از یک بسته خدماتی به روز و مقتضی بهره مند شوید

ترجمه مدارک

ما به خوبی اهمیت اخذ ترجمه های رسمی و دقیق از مدارک مختلف (گواهی تولد، مدارک تحصیلی، گواهی عدم سوء پیشینه و ...) را در فرایند اخذ پذیرش و همچنین درخواست ویزا برای دانشجویان مایل به تحصیل در خارج از کشور را درک می کنیم. با بهره گیری از شیکه گسترده موسسات معتبر حوزه ترجمه در سطح داخلی و خارجی، رویای پارسیان ارائه دهنده خدمات پشتیبانی و ارجاع در خصوص ترجمه مدارک به زبان های مختلف- انگلیسی، آلمانی، فرانسه، روسی، عربی و ....- می باشد.

همکاران ما در زمره بهترین و حرفه ای ترین مترجمین و زبان شناسان در سطح جهان با درصد بسیاری از افراد بومی زبان- می باشند. شایان ذکر است که اعضای ارشد تیم رویای پارسیان نیز از سالها تجربه در زمینه ترجمه همراه با تخصص در زمینه آموزش برخوردار هستند که یک ارزش افزوده محسوب می گردد. تجربه ما در زمینه ترجمه به حوزه های گسترده ای نظیر بازاریابی، روابط عمومی، منابع انسانی، رسانه، فناوری، تجارت، مهاجرت، امور حقوقی و .... بازمی گردد.

همچنین در طی سالیان طولانی فعالیت هلدینگ همکار ما- نوین پارسیان- در حوزه های مختلف، ما به هزاران تن از مشتریان خود در زمینه ترجمه مدارک تحصیلی، مهاجرتی، حقوقی، فردی و غیره کمک نموده ایم. مشتریان ما به سبب مشتری مداری، پاسخگویی سریع، قیمت های رقابتی و کیفیت عالی ترجمه، نیازهای ترجمه خود را به پارتنرهای منتخب و توصیه شده ما می سپارند.