ما به خوبی اهمیت اخذ ترجمه های رسمی و دقیق از مدارک مختلف (گواهی تولد، مدارک تحصیلی، گواهی عدم سوء پیشینه و ...) را در فرایند اخذ پذیرش و همچنین درخواست ویزا برای دانشجویان مایل به تحصیل در خارج از کشور را درک می کنیم. با بهره گیری از شیکه گسترده موسسات معتبر حوزه ترجمه در سطح داخلی و خارجی، رویای پارسیان ارائه دهنده خدمات پشتیبانی و ارجاع در خصوص ترجمه مدارک به زبان های مختلف- انگلیسی، آلمانی، فرانسه، روسی، عربی و ....- می باشد.

همکاران ما در زمره بهترین و حرفه ای ترین مترجمین و زبان شناسان در سطح جهان با درصد بسیاری از افراد بومی زبان- می باشند. شایان ذکر است که اعضای ارشد تیم رویای پارسیان نیز از سالها تجربه در زمینه ترجمه همراه با تخصص در زمینه آموزش برخوردار هستند که یک ارزش افزوده محسوب می گردد. تجربه ما در زمینه ترجمه به حوزه های گسترده ای نظیر بازاریابی، روابط عمومی، منابع انسانی، رسانه، فناوری، تجارت، مهاجرت، امور حقوقی و .... بازمی گردد.

همچنین در طی سالیان طولانی فعالیت هلدینگ همکار ما- نوین پارسیان- در حوزه های مختلف، ما به هزاران تن از مشتریان خود در زمینه ترجمه مدارک تحصیلی، مهاجرتی، حقوقی، فردی و غیره کمک نموده ایم. مشتریان ما به سبب مشتری مداری، پاسخگویی سریع، قیمت های رقابتی و کیفیت عالی ترجمه، نیازهای ترجمه خود را به پارتنرهای منتخب و توصیه شده ما می سپارند.