"رویای پارسیان: تفکر خردمندانه. راهکارهای جهان واقعی"

فرصت های مطالعاتی (fellowship)، کارآموزی (traineeship) و جوایز از جمله گزینه های پشتیبانی مالی فوق العاده برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی می باشند. این فرصت ها ضمن پوشش دادن هزینه شهریه و برخی مخارج دیگر، نیازی به بازپرداخت نداشته و در بسیاری از اوقات، تنها معیار اعطای آنها، عملکرد و پیشرفت تحصیلی متقاضیان می باشد. همچنین فرصت های مطالعاتی بیرونی در سازمان ها و موسسات غیروابسته به دانشگاه ها نیز قابل استفاده می باشند.

کارشناسان خبره ما خدماتی ارائه می دهند که در شناسایی فرصت های مطالعاتی بالقوه، یادگیری نحوه نگارش یک پروپوزال، و ارائه قویترین پیکیج درخواست ممکن، به شما کمک می کند. به منظور کمک به شما در یابش موقعیت های تامین فاند، ما به ایجاد، توسعه و به روز رسانی دیتابیس غنی و قابل جستجویی اقدام نموده ایم که حاوی اطلاعات جامع و به روز در خصوص فرصت های مطالعاتی و پژوهانه های مقاطع تحصیلات تکمیلی در سطح جهان می باشد. ما همچنین کارگاه هایی با هدف معرفی فرصت های مطالعاتی و هنر نگارش پروپوزال به دانشجویان را در طول سال برگزار می نماییم.

- رویای پارسیان به بررسی منتقدانه تک به تک پروپوزال ها برای اخذ فاند و فرصت مطالعاتی می پردازد. به محض اینکه یک پروپوزال اولیه شامل یک پروژه مدون تهیه و توسط مشاوران ما بررسی شود، و به محص اینکه شما برای ارائه آن به یک کارشناس بازبینی خارجی جهت نظر دهی آمادگی بیابید، ما می توانین دقیقا همانند یک ممیز خارجی عمل نماییم. بنابراین، اگر در جستجوی فرصت های مطالعاتی شایسته خود هستید، رویای پارسیان بهترین نقطه برای آغاز است.