“رویای پارسیان: آموزش دهنده دانشجویان برای موفقیت در یک جهان همواره در حال تغییر.”

به پشتوانه گروه بین المللی نوین پارسیان و تجربه طولانی مدت و تخصص گسترده در حوزه آموزش، ما موفق به برگزاری موفقیت آمیز دوره های سفارشی و مشترک با همکاری دانشگاه ها، کالج ها و موسسات آموزشی خارجی گردیده ایم که منجر به صدور گواهینامه، گواهینامه های مضاعف و حتی مدارک تحصیلی شده اند. از همان زمان تاسیس، نوین پارسیان به عنوان یکی از معتبرترین موسسات آموزشی در خاور میانه شناخته شده است و در گذر سالها، نوین پارسیان و متعاقبا موسسه تابعه آن- رویای پارسیان- به سبب مشارکت های پیشگامانه خود در حوزه آموزش به دستاوردها و افتخارات بسیاری نائل گردیده اند.

در رویای پارسیان، یکی از اهداف اصلی ما، ارائه برنامه های آموزشی و یادگیری کیفی است، به گونه ای که نیازهای دانشگاه و دانشجویان را برآورده سازد. در طول سالها، ما دریافته ایم که کلید موفقیت ما در ارتقای کیفیت و گستره دوره ها و خدمات آموزشی ارائه شده در مکانهای مختلف جهان و توسط دانشگاه های مختلف نهفته است، که دوره های آموزشی مشترک برگزار شده در امکانات رویای پارسیان و همچنین دانشگاه ها و موسسات آموزشی همکار- محلی، منطقه ای یا بین المللی- یکی از بهترین روش های تحقق این موضوع می باشد.
ما به همکاری و مشارکت های موسسات آموزشی خارجی با پارتنرهای آموزشی منطقه ای و ایجاد برنامه های آموزشی مشترک متنوعی – از قبیل برنامه های Twinning، برنامه های Articulation، تحصیل در خارج از کشور، برنامه های تبادل دانشجو و غیره- کمک نموده ایم. تیم ما دارای تخصص گسترده ای در این حوزه می باشد.

همچنین ما به موسسات آموزشی بین المللی بسیاری در پی ریزی و توسعه ارتباطات دانشگاهی با موسسات آموزشی داخلی از طریق برنامه های تحقیقاتی مشترک، تبادل استاد و غیره نیز یاری رسانده ایم.

موسسات آموزشی علاقه مند به نفوذ در بازار آموزشی بین الملل می توانند جهت بحث درباره امکان استفاده از امکانات، شبکه های تحقیقاتی و پشتیبانی لاجیستیک رویای پارسیان به منظور برگزاری دوره های مشترک، با ما تماس بگیرند.