"با انتخاب خدمات رویای پارسیان: بگذارید تجربه راهنمای شما باشد "

پیش از گذار و استقرار شما در کشور جدید، مشاوران بین الملل ما به ارائه توصیه های لازم در خصوص سفر، مهاجرت و استقرار در کشور هدف می پردازند. جلسات فردی و رویدادهای گروهی پیش از عزیمت رویای پارسیان، دیدگاهی غنی نسبت به جنبه های متنوع زندگی دانشجویی آتی را برای دانشجویان فراهم می آرود. این رویدادها به میزبانی رویای پارسیان و با مشارکت شرکت ها و سازمان های همکار در هر کشور برگزار می گردند که تاکنون با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان مواجه شده است (جزئیات بیشتر در این خصوص را می توانید در بخش "رویدادها" بیابید).

ترک کردن محیط گرم خانه و خانواده و علاوه بر این، تحصیل و زندگی در یک کشور دیگر و دور از کشور زادگاه ممکن است دلهره آور جلوه کند. اما ما به شما اطمینان میدهیم که قادریم این گذار را تا بیشتری حد ممکن، روان و عاری از مخاطره سازیم. مشاوران مجرب ما نه تنها درباره دوره ها و دانشگاه های کشور هدف، بلکه همچنین درباره شیوه های سازگاری و استقرار در کشور جدید و تطبیق پذیری با یک فرهنگ جدید، اطلاعات جامعی را به شما ارائه خواهند نمود.

ما از طریق روابط همکاری و پارتنرشیبی با برترین ارائه دهندگان خدمات، می توانیم کلیه نیازهای سفر شما از قبیل تهیه بلیط، تبدیل ارز، تهیه بیمه سفر و .... را برآورده سازیم. رویای پارسیان همچنین جلسات و گردهمایی های پیش از عزیمت را برای دانشجویان برگزار می نماید. در این جلسات، ما از فرصت موجود جهت اشتراک تجربیات و اطلاعات خود درباره مقصد جدید، فرهنگ جدید، بایدها و نبایدهای زندگی در کشور جدید و سازگاری با یک محیط کاملا جدید را با دانشجویان به اشتراک می گذاریم. این امر نه تنها اعتماد به نفس دانشجویان را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد، بلکه همچنین میزان سازگاری آنان در دانشگاه و متعاقبا عملکرد تحصیلی آنان را به طور مثبتی تحت تاثیر قرار می دهد.