" رویای پارسیان: خالق مبتکرانه ترین و نوین ترین برنامه ها و طرح های آموزشی"

در دهه های اخیر، دوره های کارآموزی بین المللی به عنوان یک مدل جامع آموزش مبتنی بر اشتغال و همچنین تمرین آموخته های کلاس درس در محیط های کار واقعی، محبوبیت گسترده و فزاینده ای دست یافته است؛ این دوره ها تجربیات فردی، حرفه ای و اجتماعی ارزشمندی برای متقاضیان خلق می کنند. دوره های کاراموزی یکی از آسانترین روش ها جهت دستیابی به فرصت های تحصیلی و شغلی محسوب می شوند.

مزایای بسیاری برای دوره های کارآموزی بین المللی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • ارتقای مهارت های زبانی و ارتباطی
  • کسب و به کارگیری دانش، مهارت و تخصص
  • تجربه فرهنگ های جدید مطابقت با معیارها و استانداردهای بین المللی
  • ارتقای رزومه حرفه ای با تجربه بین المللی به عنوان یک ارزش افزوده
  • کسب درآمد و استقلال مالی
  • بهره مندی از تجربیات متخصصین خارجی

ما می توانیم به سرعت با اولویت های در حال تغییر بازار کار امروز از یک سو، و توسعه توانمندی ها و مهارت های دانشجویان از سوی دیگر تطبیق بپذیریم. علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی تحصیلی، قابل توجه است که تیم ارشد مدیریت و مشاوران ما که دارای آشنایی عمیق با جنبه های متفاوت آموزش می باشند، همچنین به تامین فرصت های بسیار برای متقاضیان مختلف از قبیل کارآموزی در خارج از کشور، برنامه های کار و تحصیل بین المللی، برنامه های داوطلبانه، دوره های زبان، دوره های آموزشی فنی حرفه ای و غیره از طریق هلدینگ نوین پارسیان اهتمام ورزیده اند.

این سرویس حاصل سرمایه گذاری هنگفت زمانی و مالی، تلاش های مذاکراتی و تحقیق و توسعه گسترده ای می باشد که به منظور شناسایی فرصت های کارآموزی در سطح جهان و پایه ریزی روابط همکاری و پارتنرشیب با برترین سازمان ها و ارائه دهندگان خدمات در این حوزه صورت پذیرفته است؛ این دوره ها طیف وسیعی از حوزه ها، تخصص ها و صنایع (از قبیل فنی مهندسی، خودروسازی، نفت و گاز، بهداشت و درمان، مهمانداری و گردشگری، هنر، مدیریت، فروش و بازاریابی و ...) را در کشورهای مختلف (امریکا، انگلستان، آلمان، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، لهستان، ترکیه، چین، هند، استرالیا، مالزی و غیره) دربر می گیرد.