تحصیل رایگان در آلمان , مهاجرت تحصیلی به آلمان , تحصیل در چین
دانشگاه امریکایی بیروت (AUB) عنوان برترین دانشگاه جهان عرب
اسفند ۵, ۱۳۹۶
اعزام دانشجو , اخذ پذیرش تحصیل , تحصیل در خارج , مهاجرت تحصیلی
دانشگاه Trinity College Dublin برترین دانشگاه رشته روانشناسی در ایرلند
اسفند ۵, ۱۳۹۶
نمایش همه
تحصیل رایگان در آلمان , مهاجرت تحصیلی به آلمان , تحصیل در چین

معرفی برترین دانشگاه برای تحصیل MBA در آلمان: دانشکده کسب و کار ماننهایم

دانشکده کسب و کار ماننهایم (MBS) (Mannheim Business School) دانشکده بازرگانی دانشگاه ماننهایم است.

MBS اولین دانشکده کسب و کار در جهان آلمانی­زبان با اعتبار سه­گانه بین المللی (AACSB, EQUIS, AMBA) محسوب می­شود. این دانشکده دارای بیش از ۱۰۰ سال تجربه در آموزی مدیریت است و بارها به عنوان دانشگاه شماره ۱ کشوری در مجلات مهم آلمانی (از قبیلHandelsblatt، Wirtschaftswoche و Die Zeit) برای کیفیت آموزش و پژوهش انتخاب شده است.
از سال ۲۰۱۸ به بعد، دانشجویان دوره تمام­وقت MBA این دانشکده می­توانند برنامه را ظرف ۱۲ ماه تمام کنند یا تجربه MBA خود را با استفاده از امکان تحصیل در موسسات معتبر همکار MBS یا کارآموزی در یک شرکت پیشروی جهانی، به مدت ۳ ماه گسترش بدهند.
دوره MBA تمام ­وقت ارائه شده در MBS شامل جوامع یادگیری، با یک رویکرد تیمی به عنوان عنصری مهم از مفوم آموزش می­شوند. این دوره به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویانی که مایل به کار در آلمان هستند، می­توانند یک دوره اختیاری زبان آلمانی را نیز طی کنند. کلاس­های درس حداکثر ۴۰ نفره است و آمیزه متنوعی زمینه های فرهنگی و حرفه ای را تشکیل می­دهد، به طوری که تنها ۱۷ درصد از دانشجویان فعلی آلمانی هستند و سایرین نمایندگان ۲۰ ملیت از ۵ قاره جهان می باشند. دانشجویان زن نیز ۳۵ درصد کلاس ها را تشکیل می دهند.
گرایش­های ارائه شده MBA در دانشکده کسب و کار ماننهایم عبارتند از حسابداری، امور مالی، مدیریت/کسب و کار بین الملل، بازاریابی، مدیریت استراتژیک، کارآفرینی، رهبری، مدیریت عملیات و مشاوره.
رتبه بندی های کشوری آلمان نشان داده اند که مدیران منابع انسانی در آلمان به فارغ التحصیلان دانشگاه ماننهایم بهای زیادی می­دهند. آلمان چهارمین اقتصاد بزرگ جهان است و ۵۰ رصد از ۵۰۰ شرکت برتر آلمان در حوالی ماننهای قرار دارند و بنابراین این دانشکده فرصت های اشتغال فوق­العاده ای را پس از فارغ التحصیلی عرضه می­کند.
نگارنده: سمانه سیدی

دانشکده کسب و کار ماننهایم (MBS) (Mannheim Business School) دانشکده بازرگانی دانشگاه ماننهایم است.

2 دیدگاه ها

  1. حمید رشیدی نیا گفت:

    این بورسیه بسیار جالب و قابل توجه هست و برای پذیرش مقطع دکتری حسابداری شرایط چطور میتونم اطلاعات کسب کنم با تشکر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *