صدراعظم آلمان
5 لحظه تاریخ ساز آنگلا مرکل که رهبری همچون او را ساخت
نوامبر 4, 2018
دانشگاه فنی
اعلام رتبه بندی دانشگاهی 2019 THE
نوامبر 5, 2018

سرمایه گذاری مشترک بانکی

سرمایه گذاری مشترک بانک دولتی و صندوق توسعه لهستان در سیستم رایانش ابری ملی لهستان

بانک دولتی PKO BP و صندوق توسعه لهستان (PFR) برای یک سرمایه گذاری مشترک به منظور راه اندازی سیستم رایانش ابری ملی لهستان به توافق رسیدند.
به نقل از Polish Radio’s IAR news agency، این ابتکار برای اطمینان از ذخیره ایمن و پردازش از راه دور داده ها طراحی شده است. این پروژه که برای سال بعد برنامه ریزی شده است، در نظر دارد دسترسی به خدمات زیرساخت IT با کیفیت بالا و قیمتهای رقابتی را برای شرکتهای لهستانی فراهم نماید.
Zbigniew Jagiełło مدیر عامل بانک دولتی PKO BP لهستان نیز اظهار داشته که این پروژه توسعه فناوری نه تنها در حوزه بانکداری، بلکه کل اقتصاد آلمان را به همراه خواهد داشت.
همچنین Paweł Borys مدیر عامل صندوق توسعه لهستان (PFR) نیز بیان داشته این پروژه اهمیت ویژه ای برای کسب و کارهای اندازه کوچک و متوسط در لهستان خواهد داشت.
در حال حاضر حدود ۱۰ درصد از کسب و کارهای لهستان از فناوری رایانش ابری استفاده می کنند. اما انتظار می رود که ظرف پنج سال آینده، شرکتهای لهستانی حدود ۲۴ میلیارد زلوتی (تقریبا معادل ۵٫۵ میلیارد یورو) صرف خدمات رایانش ابری کنند.

بانک دولتی PKO BP و صندوق توسعه لهستان (PFR) برای یک سرمایه گذاری مشترک به منظور راه اندازی سیستم رایانش ابری ملی لهستان به توافق رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *