بررسی درخواست های ویزای تحصیلی کانادا
بررسی درخواست های ویزای تحصیلی کانادا
آگوست 14, 2019
ارتقای جایگاه آلمان در میان کشورهای محبوب دانشجویان خارجی
ارتقای جایگاه آلمان در میان کشورهای محبوب دانشجویان خارجی
آگوست 17, 2019

معرفی دانشگاه تورنتو

برترین دانشگاه کانادا برای تحصیل در رشته های مدیریت و کسب و کار

دانشگاه کانادا (UoT) در بین معتبرترین دانشگاه های جهان قرار دارد. این دانشگاه که در سال 1872 میلادی تاسیس شده، بیش از 700 برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی و 200 برنامه تحصیلی در مقاطع تحصیلات تکمیلی را به جامعه ای متشکل از حدود 60 هزار دانشجو ارائه می کند.

UoT با شهرتی دیرپا برای نوآوری و پژوهش، محل تولد لحظات علمی تحول آقرینی مانند کشف انسولین و تحقیقات سلول بنیادی و اختراع میکروسکوپ الکترونی می باشد.

دانشگاه تورنتو دارای چندین پردیس می باشد پردیس St George در مرکز شهر تورنتو را به دلیل آمیزه ای از فضای سبز و معماری تاریخی، به پردیس های آکسفورد و کمبریج تشبیه کرده اند.

UoT هواداران ورزشی بسیاری را جذب خود می کند و شهرتی ویژه هم در فوتبال و هم در هاکی روی یخ دارد. از جمله سایر جذابیت های پردیس دانشگاه تورنتو می توان به بیش از 1000 سازمان دانشجویی، مراکز تفریحی و امکانات دانشجویی، گالری، سالن تئاتر و کنسرت اشاره نمود.

خود شهر تورنتو نیز یکی از پویاترین شهرهای جهان است که فرهنگ و هنر و تنوع و تحمل بالا از جمله اولویت های اصلی آن می باشد. با دانشجویان بین المللی از 160 کشور جهان، دانشگاه تورنتو خود را به عنوان یک ابردانشگاه چندفرهنگی مطرح می کند.

دانشگاه تورنتو دارای بیش از 72 هزار دانشجو می باشد که 19 درصد از آن را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند. UoT دارای دانشکده های متعددی از جمله روانشناسی، علوم کامپیوتر، کسب و کار و اقتصاد، علوم اجتماعی، علوم زیستی، مهندسی، حقوق و پزشکی می باشد.

دانشگاه تورنتو در رتبه بندی معتبر دانشگاهی Times Higher Eductaion در سال 2019 در جایگاه 21 ام جهانی قرار گرفت و در حوزه علوم انسانی و مدیریت و کسب و کار نیز رتبه 18 جهان را به خود اختصاص داده است.

نگارنده: سمانه سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *