جذب دانشجو برای پذیرش

جذب دانشجو می تواند یک فرایند زمانبر و هزینه آور برای موسسات آموزشی باشد. در سالیان گذشته، ما با گردآوری و پرورش تیمی متشکل از متخصصین جذب دانشجو- با رویکردی فردی و تخصصی به امر جذب و حفظ دانشجویان واجد شرایط- استراتژی خود در زمینه جذب دانشجو را توسعه داده و بهینه ساخته ایم. شیوه های جذب دانشجوی ما امکان ایجاد ارتباط آنی با دانشجویان بالقوه و همچنین نظارت بر پیشرفت روند جذب دانشجو به گونه ای کارآمد را میسر می سازد.

هر یک از پارتنرهای آموزشی ما، دارای یک مشاور جذب دانشجو خواهند بود که به عنوان نقطه تماس اولیه با دانشجویان بالقوه محسوب می گردد. مشاوران ثبت نام به عنوان شعبه ای سیار از تیم خدمات دانشجویی ِموسسات آموزشی همکار ما عمل نموده و به شیوه ای تعاملی، دوستانه و یاریگر، دانشجویان بالقوه را با موسسه آموزشی و برنامه مد نظر آشنا ساخته و در فرایند اخذ پذیرش تحصیلی، آنان را یاری می دهند. ما وظیفه جذب دانشجو را با اشتیاق تمام انجام می دهیم که این موضوع از طریق تعداد و تنوع روش های جذب دانشجو، اثبات کننده میزان موفقیت ما در این زمینه می باشد. این شیوه ها دارای ویژگی های مختلفی می باشند، که شامل- اما نه محدود به- موارد ذیل می گردند:

ارجاع یا همان تبلیغ دهان به دهان، به عنوان یک روش کارآمد و قابل اعتماد برای جذب دانشجو مطرح می باشد. افرادی که از خدمات ما رضایت داشته اند، اغلب به عنوان بهترین منبع جذب دانشجو برای ما عمل نموده اند، به این صورت که دوستان و همکاران خود را جهت بهره مندی از همان کیفیت خدمات مورد تجربه خود، به ما ارجاع می دهند.

بازاریابی و برند سازی

ما گستره وسیعی از خدمات بازاریابی و برند سازی به منظور کمک به موسسات آموزشی در ایجاد توسعه برند آموزشی خود برای دانشجویان در کشورهای تحت پوشش خود را از طریق ابزارهای متنوع ارائه می دهیم. اطلاعات مشروح در بخش تبلیغات و بازاریابی سفارشی موجود می باشد.

درخواست مستقیم

مشاوران صمیمی ما از پشتیبانی شما به حرفه ای ترین روش ممکن و با ارائه تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان مایل به تحصیل در خارج از کشور و اخذ پذیرش موسسات آموزشی، استقبال می کنند.

حضور در نمایشگاه های صنفی

ما فعالانه به دنبال شرکت در نمایشگاه های صنفی و عرضه اطلاعات دوره ها و خدمات موسسات آموزشی همکار می باشیم. ما همچنین خود به برگزاری رویدادها، سمینارها و کارگاه های ساختارمند به منظور معرفی و عرضه موسسات آموزشی در سطح جهان می پردازیم. اطلاعات بیشتر در بخش برگزاری سمینارها و نمایشگاه های آموزشی موجود است.

جذب دانشجو و جلسات اطلاع رسانی هدفمند

برگزاری جلسات اطلاع رسانی درباره دانشگاه ها و موسسات آموزشی همکار و معرفی فرصت های تحصیلی در خارج از کشور، امری است که رویای پارسیان در برگزاری آن برای طیف گسترده ای از مخاطبان- از دانش آموزان دبیرستانی و والدین آنها گرفته تا فارغ التحصیلان و دانشجویان علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور- دارای سابقه و شهرت فراوانی می باشد. این امر به عنوان یک منبع مفید جذب دانشجو برای دانشگاه های همکار عمل می نماید، چرا که دانش آموزان و والدین آنها می توانند از نزدیک و به صورت فردی درباره فرصت های تحصیلی در خارج از کشور با ما گفتگو کنند.

تبلیغات در وب سایت و شبکه های اجتماعی

وب سایت ها و شبکه های اجتماعی ما در سالیان گذشته به عنوان یک منبع مفید نشر انتشارات تحصیلی به عموم مردم اثبات شده اند. رسانه های ما اصطلاحا user-friendly بوده و سادگی کاربری، شرح جزئیات خدمات و اطلاعات دوره ها، سبب تداوم موفقیت آن گردیده است. همچنین رسانه های مجازی ما دربرگیرنده تبلیغات و کمپین های بازاریابی متنوع ما می گردد.

  • جذب دانشجویان کوشا و مشتاق به موضوع تحصیلی و مشارکت در دوره ها
  • فراهم آوردن دسترسی به دانشجویان در کشورهای دچار دشواری دسترسی
  • تسهیل جذب متقاضیان مناسب

جذب دانشجو