راه اندازی دسته مهاجرتی 870 استرالیا ویژه والدین مهاجران
راه اندازی دسته مهاجرتی ۸۷۰ استرالیا ویژه والدین مهاجران
فروردین ۳۱, ۱۳۹۸
پنج کشور پیشرو در دستاوردهای آموزش عالی جهان
پنج کشور پیشرو در دستاوردهای آموزش عالی جهان
فروردین ۳۱, ۱۳۹۸
نمایش همه
صنعت ساختمان لهستان خواستار رسیدگی به کمبود نیروی کار

صنعت ساختمان لهستان  خواستار رسیدگی به موضوع کمبود نیروی کار از دولت شد

صنعت ساختمان لهستان به بیش از ۱۰۰ هزار نیروی کار نیاز دارد تا بتواند افزایش پروژه های بخش عمومی را مدیریت کند و شرکتهای بیشتری را از ورشکستگی نجات بدهد.

برخی از بزرگترین شرکتهای ساختمانی فعال در لهستان طی درخواستی رسمی از دولت این کشور خواستار افزایش مدت ویزا برای نیروی کار ساختمان از کشورهای غیر اتحادیه اروپا تا ۳ سال شدند.

لهستان پروژه های زیرساخت عمومی بیشتری را در دو سال اخیر به ویژه در بخش جاده و راه آهن شروع کرده، زیرا منابع مالی را تحت بودجه فعلی اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۲۰ دریافت نموده است.

شرکتهای ساختمانی در لهستان می کوشند از کسب و کارهای جدید سود ببرند، اما با مشکل کمبود نیروی کار مواجهند. همچنین موضوع افزایش هزینه مواد و مصالح ساختمانی معضلاتی مشابه سال ۲۰۱۱ برای صنعت ساختمان لهستان در شرف جام ملت های اروپا ۲۰۱۲ ایجاد نموده است.

سالهای ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ سالهای طلایی برای صنعت ساختمان لهستان هستند. به ویژه در سال ۲۰۲۰ که این صنعت شاهد انباشته شدن کارهای ساختمانی بسیاری خواهد بود.

برای مقابله با مشکل کمبود نیروی کار، شرکتهای ساختمانی لهستان از دولت این کشور خواستار کمک شده اند تا با تسهیل مقررات، استخدام نیروی کار خارجی را آسانتر کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *